Sayfalar

Yerelmasi Salatasi

1 / Ağustos / 2013 : Perşembe 185 görüntülenme Salatalar

Hazırlanış

YERELMASI SALATASI
1 kg yerelması
1 limon
1 kahve fincanı zeytinyağı
tuz
Yerelmaları soyulup ufak ufak doğranır. Üzerini örtecek kadar su dökülüp ateşe konur. 1 kahve kaşığı limon suyu ve tuz atılıp, elmalar haşlanır. Soğutulduktan sonra.tabağa alınır, üzerine limon suyu veya tereyağ atılıp servis yapılır.
Etiketler :
Yerelmasi Salatasi Bizimde kültürümüzde çok ayrı bir yeri bulunmaktadır.Ülkemizin zengin mutfak çeşitliliğinden de olsa gerek bir çok farklı Yerelmasi Salatasi çeşidi bulunmaktadır. Bu tariflere sitemizden de takip edebilirsiniz. Tarifini verdiğimiz Yerelmasi Salatasi hemen bozulmaz,iyi muhafaza ederseniz aynı tazelikte tüketebilirsiniz.Ama bizim önerimiz Yerelmasi Salatasi az yaparak ertesi gün veya bir başka güne tekrar taze olarak hazırlamanızdan yanadır.

Yerelmasi Salatasi'yi dışarıdan hazır alabileceğiniz gibi evinizde de yapabilirsiniz.Ama Yerelmasi Salatasi evde yapmanız daha güzel ve sağlıklı olacaktır. Hem evinizin keyifli ortamında kendi bildiğiniz temiz bir şekilde hazırlamanın zevki hemde bereketli olması açısından da ayrı bir önem taşımaktadır.

Yerelmasi Salatasi yapmayı bilmiyorsanız,hiç canınızı boş yere sıkmanıza gerek yok. Sitemizden Salatalar kategorisine göz atarak harika Yerelmasi Salatasi bulabilirsiniz. İstek,öneri veya yayınlanlanmasını isteğiniz yemek tarifleriniz bulunuyor ise bizimle info@tarifturk.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Yerelmasi Salatasi
Salatalar

Benzer Tarifler

Tarife Ait Yorumlar

Tarife ait toplam 0 yorum bulunmaktadır.

En Çok Okunan Tarifler

Yemek Tarifler, Pratik Bilgiler, Pratik Yemekler
Copyright © 2014 - tarifturk.com Tüm Hakları Saklıdır. Bu web sitesinde yer alan yazı, görsel, video ve her türlü içerik izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Rüya Tabirleri

RASTGELE TARİFLER

Copyright © 2014 - tarifturk.com Tüm Hakları Saklıdır. Bu web sitesinde yer alan yazı, görsel, video ve her türlü içerik izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.